جستجو

دسته بندی موضوعی

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

دانشنامه اعتیاد و مواد

کتاب دانشنامه اعتیاد و مواد، راهنمایی جامع و کلی برای ایجاد آگاهی در زمینه‌ی شناخت انواع مواد است که به خوانندگان خود کمک می‌کند تا با تمامی مواد اعتیاد آور آشنایی پیدا نمایند. اعتیادشناسی، علمی پویا و زنده است که هر لحظه تغییر کرده و نیاز به شناخت مداوم و دقیق دارد. بنابراین هر اعتیادشناسی می‌بایست علاوه بر شناسایی مدل ها و الگوهای موجود، شناخت جامعه‌ای از انواع مواد موجود و ساختار آن داشته باشند.
170,000 تومان

رایمون رایان

آری، عشق و علاقه بی‌حدوحصرش به احقاق حق و مطالبه حقوق ازدست‌رفته موکلینش در مدتی نه‌چندان زیاد از وی نامی پر آوازه ساخت، به‌طوری‌که هرکجا اسمی از یک وکیل خوب و حاذق می‌آمد، نام رایمون رایان در ابتدای لیست می‌درخشید.
120,000 تومان

رویایی به وسعت ناخوداگاه

این کتاب مجموعه‌ای از چند داستان مختلف در ژانرهای متفاوت به سبب ایجاد توازن بین سلایق گوناگون و کسب رضایت خوانندگان ارزشمندی است که با صبر بی‌همتای خویش به نظارت و قضاوت براثر ناقابل اینجانب مساعدت می‌نمایند تا انگیزه‌ای مضاعف در جهت خلق آنچه مقدر شده است، ایجاد شود.
120,000 تومان

فرجام خط و نوشتار فارسی

این کتاب در راستای نگارش و خط و زبان فارسی جمع آوری شده است
40,000 تومان

گنج‌های آلوده

پارک در آن ساعات پایانی شب در سکوتی مسخ‌کننده فرورفته بود و جز نسیم پاییزی در آن شب خنک که قرار بود از نیمه‌شب به بعد هر یک ربع یک بار با لرزاندن بدن سلمان او را از خواب بیدار کند، چیز دیگری حس نمی‌شد. سلمان به آسمان صاف و بدون ابر شهر خیره شد. او می‌دانست که این آسمان پر از ستاره است، اما نورهای مزاحم شهری نمی‌گذارند درخشش ستاره‌ها، این بزرگ‌ترین زیبایی قدرناشناخته طبیعت، دیده شود. این بود که پلک‌هایش را بست و تلاش کرد تا آسمان را پر از ستاره تصور کند. ستاره‌ها یکی‌یکی در مقابلش پیدا شدند. آسمان غرق در ستاره شد. آنگاه سلمان چهرهٔ مادرش را به‌وضح در میان ستاره‌ها دید. این بار مادرش برایش می‌خواند: «صبحت بخیر عزیزم … با آنکه گفته بودی … دیشب خدانگهدار …». قطره اشکی از زیر پلک سلمان روی صورتش غلطید. سلمان به خواب رفته بود …
210,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 12,000 تومان بیشترین: 520,000 تومان
ريال12000 ريال520000
فیلترها
Sort
display