جستجو

بهداشت و سلامت

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

دانشنامه اعتیاد و مواد

کتاب دانشنامه اعتیاد و مواد، راهنمایی جامع و کلی برای ایجاد آگاهی در زمینه‌ی شناخت انواع مواد است که به خوانندگان خود کمک می‌کند تا با تمامی مواد اعتیاد آور آشنایی پیدا نمایند. اعتیادشناسی، علمی پویا و زنده است که هر لحظه تغییر کرده و نیاز به شناخت مداوم و دقیق دارد. بنابراین هر اعتیادشناسی می‌بایست علاوه بر شناسایی مدل ها و الگوهای موجود، شناخت جامعه‌ای از انواع مواد موجود و ساختار آن داشته باشند.
170,000 تومان

گزارش مختصر نظام سلامت در آلمان؛ ویژگی‌ها، عملکردها، چالش‌ها

گزارش مختصر نظام سلامت براساس متن "آلمان: مروری بر نظام سلامت" در سال 2020 در سری مطالب "نظام‌های سلامت در تحول" (HIT) منتشر شده است.
60,000 تومان

‏‫protez dentures ‬: (از اپیدمیولوژی تا ثبت سنتریک)

190,000 تومان

روش‌های پیشرفته و خلاق در طرحواره‌درمانی

«این کتاب منظومه‌ای بی‌نظیر از نوآوری‌هایی است که در روش طرحواره درمانی از آن‌ها استفاده می‌شود، این نوآوری‌ها ازنظر بالینی غنی بوده و برای درمانگران با مهارت و برای کارآموزان به یک اندازه جذاب هستند». * جفری یانگ، بنیان‌گذار طرحواره درمانی
140,000 تومان

مقدمه‌ای بر روان‌پویشی کوتاه مدت

روان‌درمانی با هدف کشف، برجسته سازی و سپس اصلاح پویه‌های ناهنجار روان آدمی، با نفس زندگی همکار است: طبیعت از طریق در معرض قرار دادن انسان با دشواری‌ها او را قدرتمند می‌سازد و روان‌درمانی نیز به ‌واسطه‌ی مواجهه دادن درمانجو با بدکارکردی‌های ذهنش وی را به خود کنترلی بیشتری مجهز می‌کند.
90,000 تومان

مدیریت نوآوری با رویکرد بهداشت و سلامت جهانی

54,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 35,000 تومان بیشترین: 480,000 تومان
ريال35000 ريال480000
فیلترها
Sort
display