جستجو

بهداشت و سلامت

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

‏‫protez dentures ‬: (از اپیدمیولوژی تا ثبت سنتریک)

190,000 تومان

روش‌های پیشرفته و خلاق در طرحواره‌درمانی

«این کتاب منظومه‌ای بی‌نظیر از نوآوری‌هایی است که در روش طرحواره درمانی از آن‌ها استفاده می‌شود، این نوآوری‌ها ازنظر بالینی غنی بوده و برای درمانگران با مهارت و برای کارآموزان به یک اندازه جذاب هستند». * جفری یانگ، بنیان‌گذار طرحواره درمانی
140,000 تومان

مقدمه‌ای بر روان‌پویشی کوتاه مدت

روان‌درمانی با هدف کشف، برجسته سازی و سپس اصلاح پویه‌های ناهنجار روان آدمی، با نفس زندگی همکار است: طبیعت از طریق در معرض قرار دادن انسان با دشواری‌ها او را قدرتمند می‌سازد و روان‌درمانی نیز به ‌واسطه‌ی مواجهه دادن درمانجو با بدکارکردی‌های ذهنش وی را به خود کنترلی بیشتری مجهز می‌کند.
90,000 تومان

مدیریت نوآوری با رویکرد بهداشت و سلامت جهانی

54,000 تومان

تغذیه در پیشگیری، درمان و بهبود سرطان

کتاب حاضر به بررسی اجمالی نقش تغذیه در هر سه مرحله پیشگیری، درمان و دوره بعد از درمان می‌پردازد. برای نوشتن کتاب از اطلاعات جدیدترین گایدلاین‌ها و کتاب‌های تغذیه سرطان استفاده شده و سعی شده است با ساده‌ترین شکل ممکن نکات علمی برای استفاده چه متخصصین و چه افراد بدون دانش فنی فراهم شود.
31,500 تومان

کتاب کار اضطراب برای بانوان

برای کمک به شما برای به دست آوردن یک آموزش و یک درک درست از مشکلات اضطراب خودتان، میکروسکوپ تحلیل را در مورد انواع اختلالات اضطرابی، نحوه بروز آنها و چگونگی پیشگیری یا مقابله با آنها، اختصاص خواهیم داد.
35,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 35,000 تومان بیشترین: 480,000 تومان
ريال35000 ريال480000
فیلترها
Sort
display