جستجو
نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

راهنمای گردشگری: گردشگری ورزشی تئوری، روش وپژوهش

441,000 تومان

بازاریابی ورزشی استراتژیک

این کتاب یک متن درسی ضروری برای دانشجویان رشته بازاریابی و مدیریت ورزشی است و همچنین منبع مفیدی برای تمام دست اندرکاران بازاریابی، ترویج یا ارتباطات سازمان ها یا برندهای ورزشی است.
441,000 تومان

فلسفه و مبانی ورزش

180,000 تومان

آمار و ریاضی در علوم ورزشی

140,000 تومان

مبانی کارآفرینی و اشتغال در ورزش

کارآفرینی در ورزش، حوزه‌ی در حال رشدی از کارآفرینی و تحقیقات مدیریت ورزشی است. فرایند کارآفرینی در ورزش دربردارنده‌ی فعالیت‌های کارآفرینی اجتماعی و نوآوری اجتماعی است که در زمینه‌ی ورزشی انجام می‌شوند. ورزش در جایگاه یک صنعت، جزء بزرگ‌ترین صنعت‌های جهان محسوب می‌شود و بر صنایع دیگر از جمله آموزش‌و‌پرورش و گردشگری تأثیر می‌گذارد که خود آنها هم بر نوآوری اجتماعی و کارآفرینی اجتماعی تمرکز یک‌پارچه‌ای دارند. ورزش به ساختار اجتماعی بیشتر کشورهای جهان گره خورده و چشم‌انداز منحصر‌به‌فردی از کارآفرینی فراهم می‌کند. فرایند کارآفرینی در ورزش را معمولا سازمان‌ها، افراد یا دولت‌هایی آغاز می‌کنند که هم در حوزه‌ی اقتصادی و هم اجتماعی حضور مؤثری دارند.
130,500 تومان

مدیریت عملکرد سازمانی در ورزش

این کتاب با پیوند دادن تئوری و عمل در سرتاسرکتاب، پارامترهای عملکردی اساسی را که بر سازمان‌های ورزشی تأثیر می‌گذارند، تعریف می‌کند و موضوعات کلیدی مانند مدیریت عملکرد فردی را از طریق مدیریت در سطح ساختار های هیئت مدیره ،ارائه مطالعات موردی گسترده در دنیای واقعی و دیدگاه‌های متخصصین معرفی می‌کند.
175,500 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 60,000 تومان بیشترین: 490,000 تومان
ريال60000 ريال490000
فیلترها
Sort
display