جستجو

فنی و مهندسی

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

حسابداری صنعتی ۱

20,000 تومان

کاربرد استفاده از میکرو مدل محیط متخلخل در صنعت نفت

میکرومدل یک محیط متخلخل شفاف است؛ که دارای قابلیت¬ها و مزایایی هست. مانند: امکان مطالعه مشاهده¬ای تصویربردای) برهم¬کنش سیالات و سنگ و سیال، امکان طراحی و استفاده از محیط های متخلخل متفاوت و شبه واقعی در مقیاس حفره، امکان بررسی راندمان تولید در تزریق سیالات مختلف به سنگ مخزن و درک پدیده¬های اصولی و پایه حاکم بر تولید نفت. به منظور آشنایی هرچه بیشتر محققان و پژوهشگران در راستای کاربرد¬های میکرومدل های محیط متخلخل در صنعت نفت، نگارش و تالیف این کتاب انجام شده و سعی گردیده تا مطالب به تفصیل و جامع معرفی و توضیح داده شوند.
70,000 تومان

مدیریت صحیح گازهای مشعل در ایران

انرژی بهعنوان اصلیترین نیاز ساختار صنایع مختلف، نقش غیرقابل انکاری در جهان دارد. همواره سوختهای فسیلی بهعنوان مهمترین منبع انرژی در جهان مورد استفاده قرار گرفتهاند. با توجه به اینکه مصرف این نوع انرژی با در نظر گرفتن قیمت آن نسبت به دیگر سوختها از جمله منابع تجدیدپذیر بسیار مناسب است، هنوز هم استفاده از سوختهای فسیلی در رتبه اول مصرف قرار دارد.
70,000 تومان

کاربرد فناوری نانو در صنعت نفت

به منظور آشنایی هرچه بیشتر محققان و پژوهشگران در راستای کاربردهای نانو مواد در صنعت نفت، نگارش و تالیف این کتاب انجام شده و سعی گردیده تا مطالب به تفصیل و جامع معرفی و توضیح داده شوند.
70,000 تومان

اصول مدلسازی و شبیهسازی جریان سیال و ژئو-مکانیک در محیط متخلخل

کتاب حاضر مجموعهای کامل از مباحث مربوط به شبیهسازی حرکت سیال و ژئومکانیک مخازن نفتی در صنایع بالادستی نفت و گاز میباشد. مدلسازی ریاضی و شبیهسازی عددی همواره در بخشهای مختلف علوم مهندسی نقش مهم و کارآمدی را ایفا کردهاند. در بخشهای مختلف صنایع نفت و گاز از جمله شبیهسازی جریان سیال و ژئومکانیک مخازن نفتی و گازی نیز این مهم نقش بسزایی دارد
90,000 تومان

فناوری اطلاعات در سیستم بانکی

40,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 20,000 تومان بیشترین: 90,000 تومان
ريال20000 ريال90000
فیلترها
Sort
display