جستجو

فنی و مهندسی

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

کاربرد نانو ذرات در بهره برداری از مخازن نفتی

در شرایط کنونی نقش نانو ذرات بر کسی پوشیده نیست. استفاه از فناوری نانو در سال‌های اخیر در علوم مختلف وسعه یافته است. یکی از بخش‌های کاربردی در زمینه استفاده از فناوری نانو، صنعت نفت است. به کار گیری نانو ذرات به دلیل خواص منحصر به فرد آن‌ها، در صنعت نفت منجر به بهبود برداشت نفت از مخازن شده است. در همین راستا، بررسی جامع کاربرد فناوری نانو در برداشت نفت از مخازن امری ضروری بوده و بیش از پیش مورد توجه است. به همین منظور در این کتاب به بررسی دقیق نانو ذرات، کاربردهای این فناوری در سیال حفاری، سیمان حفاری و ازدیاد برداشت نفت از مخازن پرداخته شده است. هم چنین معرفی کامل نانو ذرات، انواع نانو مواد و کاربردهای آن در صنعت نفت به صورت جامع ارائه شده‌اند. امید است این کتاب مورد توجه صنعتگران و فعالیتن رشته مهندسی نفت قرار گیرد و گامی موثر در زمینه افزایش استفاده از فناوری نانو در صنعت نفت کشور باشد.
130,000 تومان

پدیده گردشگری_توریسم (پدیده ای اقتصادی، اجتماعی و درمانی)

اين کتاب كه مبتنی بر مطالعات و بررسي‌های كتابخانه‌ای است، ضمن تعریف مفاهیم گردشگری، گردشگری روستایی، عوامل مؤثر بر توسعه گردشگری، به بررسیابعاد و پی آمدهای گردشگری روستایی از جمله تغییرات اقتصادی، اجتماعی و کالبدی از ديدگاه صاحب‌نظران داخلی و خارجی می‌‏پردازد و سپس با بيان و تشريح اهميت و ضرورت بررسی این اثرات در توسعه و برنامه ریزی گردشگری روستایی، روشها و عوامل مؤثر بر آن را مطرح می‌نمايد.
130,000 تومان

بازاریابی ۱۰۰٪

این مجموعه پس از بررسی های میدانی و نظرخواهی از چند تن از خبرگان دانشگاهی جهت آشنایی، ترویج و بهره برداری آحاد جهت استفاده از مفاهیمی که بیشترین کاربرد را در مباحث بازاریابی دارند، گردآوری گردیده است لذا هدف از نگارش آن بررسی ۱۰۰ اصطلاحی است که در انجام، تدوین، اجرا و پیاده سازی بازاریابی بیشترین و بهترین نقش را بازی می‌کنند. امید است برای افرادی که در این حوزه دپار ابهام هستند تعاریفی سلیس تر و کسانی که قصد ورود به این عرصه را دارند، پیش زمینه ای از اصطلاحات رایج را مرور کرده باشند.
110,000 تومان

کلیدهای فشارقوی و متوسط SF6

70,000 تومان

آموزش برنامه‌نویسی به زبان پایتون

70,000 تومان

آینده نزدیک تصویری از پیشرفت‌های انسان

80,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 20,000 تومان بیشترین: 200,000 تومان
ريال20000 ريال200000
فیلترها
Sort
display