جستجو

دسته بندی موضوعی

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

در رویای شمس

حقیقت آیینه ای بود که از آسمان و از دست خدا به زمین افتاد و شکست ، هر کس تکه ای از آن را برداشت ، خود را در آن دید ، گمان کرد حقیقت نزد اوست. حال آنکه حقیقت نزد همگان پخش بود. مولانا (جلال الدین محمد بلخی)
65,000 تومان

تــــورم (تورم چیست؟ چرا بد است؟ چگونه می توان با آن مقابله کرد)

تورم یکی از موضوعات مهم و پیچیده اقتصاد و سیستم مالی دنیای مدرن است و تأثیرات گسترده‌ای بر روی زندگی افراد، کسب‌وکارها و توسعه کشورها دارد. زندگی مردم تا حدی تحت تأثیر تورم است که حتی اگر فردی در جامعه علاقه‌ای به مباحث اقتصادی نداشته باشد، آن را با تمام وجود در زندگی احساس خواهد کرد. معمولاً دنبال کنندگان مباحث اقتصادی به علل رشد و توسعه کشور‌ها توجه می‌کنند، من نیز، به‌عنوان یک دانشجو اقتصاد، گاهی به مسائل اقتصادی کشور و موضوعاتی در این دسته می‌اندیشیدم و تا امروز برایم یک جواب مهم‌تر از بقیه موارد بوده است: مقابله با تورم.
150,000 تومان

سفرکارآفرینانه از شکست تا موفقیت

کتاب حاضر براساس روایت های جمع آوری شده از مصاحبه های صورت گرفته با کارآفرینان موفق ایرانی که در گذشته سابقه شکست در کسب وکار را داشته‌اند شکل گرفته است. پشتوانه علمی این کتاب، مقاله ای با عنوان (واکاوی تجربه شکست کارآفرینان سریالی فرصت محور و ضرورت محور ) و پایان نامه کارشناسی ارشد با عنوان (واکاوی تجربیات و یادگیری کارآفرینان سریالی از شکست) می‌باشد.
75,000 تومان

گزارش مختصر نظام سلامت در آلمان؛ ویژگی‌ها، عملکردها، چالش‌ها

گزارش مختصر نظام سلامت براساس متن "آلمان: مروری بر نظام سلامت" در سال 2020 در سری مطالب "نظام‌های سلامت در تحول" (HIT) منتشر شده است.
60,000 تومان

راهنمای گردشگری: گردشگری ورزشی تئوری، روش وپژوهش

441,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 12,000 تومان بیشترین: 520,000 تومان
ريال12000 ريال520000
فیلترها
Sort
display